kontakt

Zdrowe zęby

Proces produkcyjny zaczyna się w momencie przyjazdu
na budowę. Na podstawie zebranych danych ustalamy projekt. Każde okno musi zostać rozrysowane i opisane tak aby wszystkie charakterystyczne elementy mogły zostać odtworzone.

 

Do produkcji używamy drewna najlepszej jakości.
Po wykonaniu ościeżnic i skrzydeł, zajmujemy się odtworzeniem detali, które zdobiły stolarkę w oryginale. Ten etap produkcji to ręczna praca, dzięki której każda wyprodukowana partia jest unikatowa.


Gotowe drewniane elementy gruntujemy oraz dwukrotnie malujemy ciśnieniowo aby jak najbardziej zabezpieczyć je przed działaniem czynników zewnętrznych, jak woda, wiatr, słońce.Połączenie profesjonalnych farb z nowoczesnymi uszczelnieniami oraz termoizolacyjnym szkłem pozwala nam łączyć komfort użytkowania z oryginalnością oraz tradycją.

 

Dopasowanie klamek, zawiasów, okuć jest to indywidualny wybór każdego klienta. W większości przypadków odtwarzamy oryginalne systemy, aby jak najbardziej zbliżyć się do pierwowzoru.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych uszczelnień oraz termoizolacyjnego szkła łączymy komfort użytkowania z oryginalnością oraz tradycją.